Doprava a platby

 
 
 

 
 
 
 
 
Úvod > Doprava a platby > Doprava a platby
 

Doprava a platby

DOPRAVA A PLATBY

Spôsoby platby:

Zákazník má právo na vlastné rozhodnutie o spôsobe platby za objednaný tovar. Záväzný spôsob potvrdzuje priamo v objednávke e-shopu po vyplnení osobných údajov. Taktiež si určuje spôsob doručenia. Momentálne majú naši zákazníci tieto možnosti platieb:

  • Dobierka - platba na dobierku priamo pri preberaní tovaru kuriérovi spoločnosti DPD.Najčastejší a najdôveryhodnejší spôsob platby za objednaný tovar, keďže zákazník zaplatí až priamo pri preberaní zásielky.
  • Bankový prevod - bezhotovostná platba vopred na účet predávajúceho. Po úhrade je tovar vyexpedovaný kupujúcemu. 
  • Internet banking - bezhotovosná platba vopred na účet predávajúceho a po prevedení na účet nasleduje expedícia tovaru kupujúcemu. Podobný spôsob ako bankový prevod - rýchlejší presun úhrady.

Číslo účtu IBAN pre zasielanie platby vopred (variabilný symbol je č. objednávky resp. faktúry):

  • SK34 1100 0000 0026 2110 8478

 

 

Spôsoby dopravy:

Objednaný a zakúpený tovar Vám bude doručený prostredníctvom kuriérskej spločnosti DPD, ktorá je našim obchodným parnerom   pri poskytovaní doručovacích sužieb. Kuriér Vám osobne doručí balík na Vami uvedenú adresu v objednávke a telefonický Vás bude kontaktovať pred doručením zásielky. Preto je dôležité uvádzať telefonický kontakt pri registrácii v našom e -shope.

  •  DPD - platba vopred

Znamená doručenie prostredníctvom kurérskej služby DPD do 1-2 pracovných dní k rukám zákazníka. Úhrada tovaru je zrealizovaná vopred prevodom v banke alebo internet bankingom. Po pripísaní sumy za tovar na účet predávajúceho je tento vyexpedovaný zákazníkovi. Cena za dopravu je vo výške 4,30€.

PRI NÁKUPE NAD 50€ JE DOPRAVA ZDARMA ! 

  •  DPD - dobierka

Je stále považovaný za najčastejší spôsob platby za tovar a taktiež vnímaný zákazníkom ako bezpečný. Zákazník platí za tovar až pri prevzatí zásielky. Doručenie taktiež prostredníctvom kurérskej služby DPD do 1-2 pracovných dní k rukám zákazníka po vyexpedovaní tovaru. Cena dobierky vrátane balného je 4,30€

PRI NÁKUPE NAD 50€ JE DOPRAVA ZDARMA ! 

  • Osobný odber - platba vopred alebo pri prevzatí tovaru

Pri osobnom odbere v priestoroch ALL STARS SHOP obchodu v Šuranoch na ul. Komenského 20, ak chcete mať ponechané rovnaké ceny musíte zaslať objednávku v internetovom obchode www.all-stars.sk. Pri objednávke si vyberiete kolónku (osobné prevzatie) a pošotvné sa vám nezaráta. Následne vás budeme telefonicky alebo mailom kontaktovať .

 

 

Akékoľvek nezrovnalosti pri doručovaní zásielky ihneď riešte telefonickým oznámením na uvedené kontaktné čísla na našom e-shope.