O nás

 
 
 

 
 
 
 
 
Úvod > O nás
 

O nás

All Stars - výživové doplnky najvyššej kvality

Trh výživových doplnkov je už roky doslova zaplavený rôznymi značkami. Pre väčšinu firiem jediná možnosť ako vo veľkej konkurencii na seba ako-tak upozorniť, je nasadiť nízke ceny. Takýto výrobcovia pracuju podľa hesla - hlavná vec, že lacné.

Samozrejme, že používajú menej hodnotné suroviny, zvlášť neefektívne proteíny rastlinného pôvodu z hrášku, ryže, pšenice a zemiakov. Tým pádom spotrebitelia síce dostanú lacné proukty, ale nízkej kvality. Ťažko povedať ako sú spokojní, keď s neefektívnymi výživovými doplnkami prirodzene nedosiahnu žiadne výsledky. Žiaľ prax býva i taká, že zloženie suplementov na etikete sa nezhoduje s pravým obsahom výrobku. Preto v snahe športovcov po zvyšovaní svojej výkonnosti, je to jedno, či sa jedná o zvyšovanie vytrvalosti, sily, svalovej hmoty, všeobecnej kondície alebo znižovanie telesnej hmotnosti, rozhodujúcu úlohu zohrávajú efektívne produkty.

 

V prvom rade – kvalita

Pre výrobu našich výživových doplnkov používame výhradne kvalitné a vysokohodnotné suroviny. Všetky produkty značky ALL STARS sú vedecky a laboratórne odskúšané v našich laboratóriách. Zodpovedajú v plnom rozsahu nemeckým, európskym a celosvetovým normám a predpisom práva v oblasti potravinárskeho priemyslu. Sú kontrolované komorou súdnych znalcov. Za to ručíme! Naša paleta výrobkov ponúka len najefektívnejšie a najkvalitnejšie výživové doplnky, o čom sme presvedčený. Mnohí naši konkurenti, ktorí sa pokúšajú kopírovať naše produkty napr. NITRO PLEX, ZELL TECH® GS, ISO – TECH® 94, GAIN TECH, TRI – PLEX® XT, INTENSITY® NO-X, AMINOTROPIN®, LIPODEX®, SPEED – ATTACK®, CARNI – LIQ® 300, WHEY – PLEX a MUSCLE STACK nás motivujú sortiment neustále zlepšovať.

Antidopingový program

V roku 2006 sa v ALL STARS zaviedol prísny a obsiahly antidopingový program. Naše produkty neobsahujú žiadne substancie, ktoré sú na dopingovej listine Medzinárodnej antidopingovej agentúry (WADA). Každý výrobok podlieha antidopingovej kontrole a každý mesiac sa testujú a analyzujú vybrané produkty vo Výskumnom centre preventívnej antidopingovej kontroly v Kolíne nad Rýnom.

Vedecká a výskumná divízia

Výskumné a vedecké centrum ALL STARS bolo založené v januári r. 1999. Cieľom tohoto oddelenia je rozvoj kvalitatívne vysoko hodnotných suplementov, čoho dôkazom je každoročne sa zvyšujúci rozpočet na vedu, výskum a rozvoj nových produktov. Náš tím je zložený z vedcov a odborníkov z oblasti výživy, chémie, potravín a športovej medicíny. ALL STARS pracuje na báze odborných kompetencií a praktických skúseností, veľký význam má aj úzka spolupráca s našimi zákazníkmi.